Pin It
 
Od początku stycznia ruszają cotygodniowe zajęcia "Sekcji Strzelań Dynamicznych GUNPOINT" na Strzelnicy HAJDUKI w Chorzowie  
 
Chcecie trenować, ale nie wiecie jak?  Może brak Wam motywacji?
Jest na to lekarstwo!
 
Od stycznia rusza Sekcja Strzelań Dynamicznych Gunpoint na Strzelnicy Hajduki w Chorzowie.
 
Zajęcia będę prowadził osobiście.
 
Planowane są dwie grupy szkoleniowe - poniedziałkowa i czwartkowa.
 
Spotykamy się w godzinach 19:00-20:00 i robimy intensywny trening strzelecki (ćwiczenia bezstrzałowe i trening ogniowy) pod kątem dyscyplin strzelań dynamicznych z pistoletu ( z naciskiem na ogólny rozwój oraz zawody IPSC i Steel Challenge).
 
Na treningu strzelamy jednorazowo ok 100-150 sztuk amunicji (max 200 czasami).
 
Opłata za szkolenie to 150 PLN za trening ( w tej cenie jest już opłata za strzelnicę - amunicję każdy przynosi własną)
 
Jako że zajęcia mają charakter sekcji strzeleckiej zajęcia są płatne przelewem za miesiąc z góry (600 PLN za osobę).
 
Można brać udział w zajęciach poniedziałkowych lub czwartkowych. Jeżeli są chętni można zapisać się do obu grup i trenować 2 razy w tygodniu 🙂
 
Zapisy wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zaznaczeniem do której grupy ( poniedziałek czy czwartek) chcecie dołączyć.
 
W mailu zwrotnym podam wstępne potwierdzenie rezerwacji i dane do przelewu. Ostatecznym potwierdzeniem miejsca jest zaksięgowana wpłata. Ze względu na niski koszt samego szkolenia nieobecności na zajęciach nie będą refundowane (płacicie za miesiąc szkoleń).
 
Jeżeli szkolenie w danym tygodniu zostanie odwołane z mojej strony (wyjazdy służbowe) wpłata za dane zajęcia zostaje zwrócona lub może zostać przeniesiona na zajęcia w kolejnym miesiącu.
 
Wszelkie dodatkowe pytania i informacje uzyskacie pisząc wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mam nadzieję że ten pomysł przypadnie Wam do gustu i do zobaczenia na osi już w styczniu 2023roku!
 
Pozdrawiam i zapraszam
Przemysław "Golo" Golasz
 
UWAGA:

Szkolenie przeznaczone jest dla średniozaawansowanych strzelców z własną bronią.
 
 

Zapraszamy!
 
Pin It