Pin It
 
 
UWAGA: Wymagany poziom umiejętności strzeleckich - średniozaawansowany. To nie jest kurs nauki strzelania dla początkujących strzelców. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę zacznij od szkolenia MBS pierwszego poziomu (L1) 
 
 
W sobotę (20.08.2022r.) i w niedzielę (21.08.2022r.). na strzelnicy Hajduki w Chorzowie. odbędą się szkolenia pistoletowe LLP1 - strzelanie i manualna obsługa broni, w warunkach ograniczonej widoczności, z wykorzystaniem latarek zamontowanych na broni (WML) i latarki trzymanej w ręce.
 
UWAGA:

1.Szkolenie w dniu 20.08 (sobota) jest przeznaczone wyłącznie dla służb mundurowych.
 
2. Szkolenie w dniu 21.08 (niedziela) przeznaczone jest dla średniozaawansowanych strzelców z własną bronią.
 
Szkoleni powinni posiadać oświetlenie taktyczne na broni, kaburę przystosowaną do przenoszenia pistoletu z zamontowanym oświetleniem taktycznym, latarkę ręczną z włącznikiem (stałym i chwilowym z tyłu) i zapasowe baterie.
 
UWAGA:

Ze względu na szczególny charakter szkolenia nie będą dopuszczone pistolety o oporze języka spustowego poniżej 1,5kg, a także kabury sportowe bez zabezpieczeń i "wieszaki"!
 
Dodatkowe informacje:
 
1. Na szkoleniu LLP1 pracujemy nad manualną obsługą broni i technikami strzeleckimi z wykorzystaniem pistoletu z zamontowanym oświetleniem taktycznym, a także pracy przy wykorzystaniu latarki taktycznej trzymanej w dłoni oraz łączeniem obu metod działania.
 
2. Ze względu na mocny nacisk na strzelanie jedną ręką nie jest to szkolenie zalecane dla osób początkujących.
 
3. Hajduki to strzelnica obiektowa z klimatyzacją, także działamy niezależnie od warunków pogodowych
 
4. Miejsce szkolenia - strzelnica obiektowa (w budynku) Hajduki w Chorzowie.

Sam obiekt i hala strzelań klimatyzowane.
 
5. Grupa szkoleniowa 6-8 osób - czas szkolenia 5 h (9:00-14:00)
 
6. Koszt szkolenia:
 
a). Szkolenie tylko dla służb w dniu 20.08 (sobota) 390 PLN
 
b). Szkolenie dla pozostałych strzelców w dniu 21.08 (niedziela) 490 PLN
 
7. Zgłoszenia i zapytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Telefon kontaktowy: 887090807
 
Uwaga: Po zapisaniu się należy przelać zadatek na wskazane w mailu konto. Ze względu na małe grupy szkoleniowe i koszty związane z organizacją zadatek nie jest zwracana w wypadku nie pojawienia się na szkoleniu.
Po zgłoszeniu otrzymacie potwierdzenie i dalsze informacje.
 
8. Na szkolenie należy zabrać:
Pistolet, pas, kaburę pod pistolet z latarką, ładownice, latarkę do montażu na broni, ręczną latarkę z wlącznikiem stałym i chwilowym z tyłu, przynajmniej 2 magazynki (optymalnie 3-4), 250 sztuk amunicji, ochronniki oczu i uszu, napoje i jedzenie według indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy!
 
Pin It